Uitslagen 05/08, 07/08 , 08/08 & 09/08

geplaatst in: Geen categorie | 0

Aspiranten  08/08: Kerken- Markedal:  14J: 48 Deelnemers 14de Wyseure Joran 34ste Vileyn Brecht 09/08 Westkerke : 13J  : 32 Deelnemes 9de Bogaerts Senne 11de Denaeghel Brent 21ste Verplaetse Stan 14J: 51 Deelnemers 12de Versee Younes 30ste Van Wesemael Jacie     Nieuwelingen  08/08 Heestert : 119  Deelnemers 24ste Loeys Jarne 93Ste … Vervolgd

Uitslagen 30/07 , 01/08 & 02/08

geplaatst in: Geen categorie | 0

Aspiranten  30/07 Piste Brugge  : 13J  : 8 Deelnemes 4de Debosschere Seppe 7de Verplaetse Stan 14J: 12 Deelnemers 2de Buijsse Lukas 11de Declerck Bent 01/08 Egem  13J : 26 Deelnemers 7de Denaeghel Brent 9de Bogaerts Senne 20ste Verplaetse Stan 14J :  22 Deelnemers 2de Wyseure Joran … Vervolgd

Uitslagen 21/07 , 22/07, 24/07 , 25/07 & 26/07

geplaatst in: Geen categorie | 0

Aspiranten  26/07 Ooigem  : 13J  : 25 Deelnemes 6de Bogaerts Senne 23ste Verplaetse Stan 14J: 40 Deelnemers 14de Buijsse Lukas 24ste Van Wesemael Jacie 32ste  Roelens Emiel   Nieuwelingen  26/07 Hooglede-Gits BK 1ste jaars 75ste Brunel Cedric 26/07 Hooglede-Gits BK 2de jaars 51ste Loeys Jarne   Junioren  21/07 Hooglede IC 60ste Cavey … Vervolgd

Uitslagen 14/07, 16/07 , 17/07 , 18/07 & 19/07

geplaatst in: Geen categorie | 0

Nieuwelingen  18/07 Sint-Katelijne-Waver IC 57ste Loeys Jarne 115de Brunel Cedric   Junioren  19/07 Langemark : 62 Deelnemers 10de Van Coppenolle Lars 16de  Cavey Vincent 20ste Crombez Jonas   Beloften & Elite  14/07 Beitem-Roeselare: 70 Deelnemers 20ste Commeyne Steffen 16/07 Gistel: 84 Deelnemers 57ste Haenebalcke Svenerick 17/07 Evergem-Belzele  : 47 Deelnemers 28ste Rubben … Vervolgd

Uitslagen 06/07, 07/07 ,09/07, 11/07 & 12/07

geplaatst in: Geen categorie | 0

Aspiranten  11/07 Waregem  : 13J  : 46 Deelnemes 22ste Denaeghel Brent 43ste Verplaetse Stan 14J: 51 Deelnemers 29ste Buijsse Lukas 32ste Van Wesemael Jacie 40ste Versee Younes 12/07 Brecht  : 13J  : 31 Deelnemes 15de Bogaerts Senne   Nieuwelingen  12/07 Oostkerke-Damme : 56 Deelnemers 24ste Loeys Jarne 26ste Forrier Gianni … Vervolgd

Uitslagen 30/06 , 01/07 , 02/07 , 04/07 & 05/07

geplaatst in: Geen categorie | 0

Aspiranten  05/07 Rekkem  : 13J  : 24 Deelnemes 13de Bogaerts Senne 16de Denaeghel Brent 23ste Verplaetse Stan 14J: 30 Deelnemers 12de Buijsse Lukas 25ste Van Wesemael Jacie     Nieuwelingen  04/07 Wakken : 73 Deelnemers 17de Loeys Jarne 28ste Devlieghere Tibo   Junioren  01/07 Dikkenbus: 75 Deelnemers 42ste Cavey Vincent 05/07 Zandvoorde-Zonnebeke  : 44 Deelnemers … Vervolgd

Uitslagen 24/06 , 27/06 & 28/06

geplaatst in: Geen categorie | 0

Aspiranten  27/06 Lierde-Deftinge: 14J : 44 Deelnemers 16de Wyseure Joran 28/06 Leke-Diksmuide  : 13J  : 24 Deelnemes 13de Denaeghel Brent 23ste Verplaetse Stan 14J: 32 Deelnemers 3de Buijsse Lukas 17de  Declerck Bent 21ste Vileyn Brecht 26ste Van Wesemael Jacie 29ste Versee Younes   Nieuwelingen  27/06 Snellegem : 55 Deelnemers 6de Loeys Jarne 31ste Brunel … Vervolgd

Uitslagen 17/06, 19/06 & 21/06

geplaatst in: Geen categorie | 0

Nieuwelingen  21/06 Lierde-Deftinge : 56 Deelnemers 41ste Brunel Cedric 21/06 Poeke : 19 Deelnemers 11de Forrier Gianni   Junioren  21/06 Passendale: 65 Deelnemers 29ste Cavey Vincent 21/06 Ingooigem : 92 Deelnemers  10de  Van Coppenolle Lars 18de Plovie Tom   Beloften & Elite  17/06 De Haan : 44 Deelnemers 42ste Vanmassenhove Giovanni 19/06 Geluwe : 60 Deelnemers 12de Commeyne … Vervolgd

1 2 3 4 5