Bestuur

Voorzitter

 Vandenberghe JelleVandenberghe Jelle Kwalestraat 16B
9420 Bambrugge jelle.vandenberghe@brugsevelosport.be
0498 56 42 55

 

Secretaris 

Talloen Dirk Talloen Dirk Torhoutsestraat 54
8020 Ruddervoorde
dirk.talloen@brugsevelosport.be
050 28 12 45
0477 77 34 52

 

Penningmeester 

 Misseeuw Bjorn

Misseeuw Bjorn

Kattestraat 5
8210 Loppem
bjorn_misseeuw@hotmail.com
0477 43 37 26

Public-Relations & Kledij

 Verhaeghe Heidi

Verhaeghe Heidi

Sint-Pieterskerklaan 36
8000 Brugge
heidi.verhaeghe@brugsevelosport.be
050 31 65 58
0486 07 14 42

 

Ploegverantwoordelijken en ploegleiding

Miniemen & Aspiranten

 Knockaert Roland 

Knockaert Roland

Maréchalstraat 49
8020 Oostkamp
roland.knockaert@brugsevelosport.be
050 82 39 32
0496 08 17 88

 

Nieuwelingen & Dames

 Vandenberghe Jelle

Vandenberghe Jelle

Kwalestraat 16B
9420 Bambrugge
jelle.vandenberghe@brugsevelosport.be
0498 56 42 55
 Anseeuw Thomas

Anseeuw Thomas

Sint-Godelievestraat 20
8020 Oostkamp
thomas.anseeuw@brugsevelosport.be
0477 70 66 98

 

Junioren

 Vandenberghe Jelle

Vandenberghe Jelle

Kwalestraat 16B
9420 Bambrugge
jelle.vandenberghe@brugsevelosport.be
0498 56 42 55
Anseeuw Thomas

Vandenberghe Patrick

Sint-Godelievestraat 20
8020 Oostkamp
thomas.anseeuw@brugsevelosport.be
0477 70 66 98

 

Beloften & Elite zonder contract

 Vandenberghe Patrick

Patrick Vandenberghe1

Sint-Pieterskerklaan 36
8000 Brugge
patrick.vandenberghe@brugsevelosport.be
050 31 65 58
0485 92 41 81
 Depape Luc

 Depape Luc

Stokersstraat 1
8000 Brugge
luc.depape@brugsevelosport.be
0498 40 10 22
 Knockaert Roland 

Knockaert Roland

Maréchalstraat 49
8020 Oostkamp
roland.knockaert@brugsevelosport.be
050 82 39 32
0496 08 17 88

 

Aspirantenschool

Gediplomeerde opleiders miniemen en aspiranten

Dirk Talloen Jelle Vandenberghe Thomas Anseeuw Roland Knockaert

Organisatie & Bevoorrading

 Verhaeghe Heidi

 Verhaeghe Heidi

Sint-Pieterskerklaan 36
8000 Brugge
heidi.verhaeghe@brugsevelosport.be
050 31 65 58
0486 07 14 42